fashion tv At Russian Fashion Week Fashion Leaders

2007 ilkbahar-yaz sezonunun en popüler modeli ve Rusya Moda Haftası / Rusya Moda Haftası'nda düzenlenen fashion tv First Face Model Ödülleri'nin kazananı belli oldu. Point ajansı Olesya Lebedinets'in modeliydi. Rusya'da ünlü fashion tv yarışması geleneksel olarak RFW podyumlarında düzenleniyor.

First Face Model Awards - ünlü fashion tv yarışması - sezondan sezona dünya çapında bir “ilk gösteriler” koleksiyonu toplar. fashion tv, Paris'teki Milano Moda Haftası'nda New York Moda Haftası'ndaki hazır giyim ve haute couture gösterilerinde en iyi modelleri seçiyor. Rusya'da, Rus Moda Haftası kapsamında düzenleniyor. Seçim kriteri basittir: Bir model Moda Haftası'nda ne kadar sık sergiler açarsa, İlk Yüz kazananı olma şansı o kadar yüksek olur. Sezonun en çok talep edilen “birinci kişisi” ödülü, fashion tv'nin uluslararası yayınında yüksek rotasyon.

Yarışmanın Rus “En İyi Beşi”, 26 Ekim'de Moskova'nın en moda kulübü “Dyagilev Projesi”nde gerçekleştirilen Haftanın Resmi After Party'sinde belirlendi. fashion tv'ye göre sezonun ilk yüzü olan yarışmanın galibi Olesya Lebedinets (Point ajansı) oldu. First Face Model Ödülleri'nin beş finalisti arasında ayrıca Khubetsova Alana (Moda), Polyantseva Olga (Prestij), Salozubova Anastasia (Puan) ve Moiseenkova Olesya (Puan) yer aldı.

Olesya Lebedinets Chelyabinsk'te doğdu. Orada iç mimar olmak için okudu Sadece bir buçuk ay önce, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine, kız Moskova'ya taşındı, Point ajansında çalışıyor. Olesya, Rusya Moda Haftası gösterilerine ilk kez katıldı. Yulia Dalakyan, NB & Karavay, Olga Brovkina, Maxim Chernitsov ve diğer tasarımcılar için bir modeldi. “Bu zafer benim için büyük bir sürpriz. Annem çok mutluydu. Green Point fitness kulübünün yıllık üyeliğinden de memnunum. Ben zaten oraya gidiyorum!”, - diyor Olesya.

Şimdi kız, fashion tv'de canlı yayınlanacak olan First Face Model Ödülleri'nin uluslararası finalinde yer alacak.

fashion tv, Avrasya, Kuzey ve Güney Amerika, Avustralya ve Afrika olmak üzere 5 kıtada 202 ülkede alınmaktadır. 1997 yılında kurulan TV kanalı, dünyanın podyumlarından video haberlerin ana sağlayıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. fashion tv, Dolce & Gabbana, Roberto Cavalli ve diğer küresel moda yıldızlarının canlı yayınlarının münhasır haklarına sahiptir. Kanal, birkaç sezondur dünya moda haftalarının podyumlarından 500 milyondan fazla izleyiciye canlı yayın yapıyor. fashion tv, dünyanın farklı ülkelerinde modeller arasında - First Face, Miss FTV, vb. - çeşitli profesyonel yarışmalar düzenler. Kanal, Paris'ten Sao Paolo'ya moda dünyasının en önemli olaylarını günlük olarak bildiriyor. Son zamanlarda, fashion tv, ilk Rus penceresini yayında başlattı - Rus Moda Haftası'ndan malzemeler temelinde oluşturulan, Rus modası hakkında günlük bir blok.RFW gösterileri, Paris'teki moda haftalarıyla aynı düzeyde fashion tv'de yayınlandı , Milano, Londra, Madrid, Tokyo, vb.

Image 0