fashion tv unifies cross platform streaming with Castify.ai

Castify.ai ile birlikte çalışan fashion tv, tüm OTT, Connected TV ve mobil cihazları tek bir merkezi yönetim platformunda topladı.

Bir moda içerik kanalı olan fashion tv, video içerik sahiplerinin, izleyici erişimlerini genişletmek için birden fazla akıllı TV ve akış platformunda kendi markalı OTT uygulamalarını ve kanallarını oluşturmalarına olanak tanıyan çok kanallı bir içerik dağıtım platformu olan Castify.ai'yi seçti.

Castify.ai'nin CEO'su Gal Turjeman:

Castify.ai ile düzenler ve uygulamalar tüm platformlarda evrenseldir. Castify.ai'nin teknolojisini kullanmak, işletim engellerini azaltır ve birden fazla OTT platformuna sorunsuz dağıtım sağlarken, herhangi bir cihazdaki kullanıcılar için akıcı bir deneyim sağlar.

Bu ortaklık, fashion tv'nin markalı bir uygulama ve basitleştirilmiş bir içerik yönetimi akışı ile tüm platformlarda tek bir kullanıcı deneyimini tanımasını sağlayacak. Castify.ai ile fashion tv, potansiyel hane erişimini yalnızca ABD'de 50 milyon OTT'ye ve bağlı TV'ye çıkardı.

Günümüzün akış hizmetleri, her markanın kendi uygulamalarını veya kanallarının geliştirme ve dağıtımını yürüttüğü yüksek düzeyde kümelenmiştir. Yeni bir pazara girmek, birden fazla akıllı televizyon markası üzerinde uygulamaları başlatmak ve sürdürmek için çeşitli kodlama dilleri gerektiren, verimsiz ve kaynak yoğun bir süreçtir. Sonuç olarak, markalar, tüm platformlarda benzer bir deneyimi sürdürmenin bakımını ve taleplerini yönetebilmeleri için dağıtımlarını genellikle yalnızca belirli birkaç sağlayıcıyla sınırlandırır.

OTT akış pazarına girmek isteyen şirketler, yüksek bir giriş engeline sahiptir, dağıtıma başlamak istedikleri birkaç akış hizmetini dikkatlice seçin.

fashion tv Başkanı Michel Adam:

fashion tv, önde gelen bir yaşam tarzı TV kanalı olarak geliştirildi. En iyi Markalara, Modellere ve Tasarımcılara odaklanmanın yanı sıra. fashion tv, Fashion Destination, Fashion Fitness, Fashion and Films, Fashion and Sport, Focus on lüks saatler ve Cars and diğer Luxury Items gibi Programcıların lansmanını yaptı.

Casity.ai'nin birleşik platformu, markalı OTT uygulamalarını basitleştirilmiş işe alma, dağıtma ve bunlardan para kazanmanın yanı sıra büyüyen FAST kanal teklifleri sağlar. Tek bir merkezi platformla içerik şirketleri, yerel, son derece özelleştirilebilir bir uygulama biçiminde 12 OTT akış platformunda varlık kazanabilir ve uygulama geliştirme ve yönetimi yerine ürettikleri içeriğe odaklanmalarına olanak tanır. Müşteriler logolar, markalı mesajlar, genel uygulama yapısı için yerleşimleri seçer ve premium reklam yerleşimleri için fırsatlar sağlar.

Birleştirilmiş bir gösterge panosu, merkezi bir rapor sunarak içerik oluşturuculara içeriğin nasıl tüketildiğine ilişkin öngörülerin yanı sıra performans verilerini de sunar.

fashion tv, Moda, Güzellik, Tasarım ve Yaşam Tarzına özel olarak odaklanan küresel bir 7/24 Televizyon Ağıdır. fashion tv 1997 yılında şirketin Başkanı Sayın Michel Adam tarafından Paris'te kurulmuştur.

Image 0